Tým

Hana Púllová

Fascinuje mě, jakým směrem se vyvíjí práce a jaké jsou globální i lokální trendy na trhu práce. Technologie vnímám jako příležitost pomoci lidem k tomu, aby mohli pracovat se svojí jedinečností a jejich práce je tak mohla maximálně naplňovat.

4,5 roku jsem působila na pozici výkonné ředitelky Randstadu - druhé největší personální společnosti v ČR. Během tří let jsem z malé firmy s 50 zaměstnanci a obratem 0,5 mld Kč vybudovala dvojku na českém trhu s obratem téměř 2 mld Kč. Přes 20 let se aktivně pohybuji v oblasti náborů talentovaných kandidátů pro firmy. Velmi dobře tedy znám požadavky a možnosti firem a také požadavky ze strany uchazečů o zaměstnání. Díky své vášni pro svobodu lidí v práci a pochopení, že lidé potřebují i flexibilní úvazky, jsem měla příležitost být před 20 lety u zrodu nového trhu v ČR: flexibilního zaměstnávání.

Eva Pešková

Zajímá mě vývoj technologií a to, jakým způsobem se vyrovnávají s rozvojem technologií lidé. Zajímají mě lidé a to, jak mohou dosáhnout spokojenosti, získat práci svých snů a jak nalézají odvahu ke změně.

Během své kariéry jsem měla možnost vyzkoušet řadu pracovních pozic. Začínala jsem na obchodní pozici, kde jsem měla příležitost seznámit se s řízením obchodního týmu. Následně jsem řídila provoz firmy, byla jsem členem nejvyššího managementu a představenstva firmy. Nejvíce jsem se našla v oblasti HR, v řízení a péči o zaměstnance. Během 15 let působení na této pozici, jsem získala mnoho zkušeností, jak nejlépe využít potenciál každého člověka jak v pracovní, tak v osobní sféře. Poslední roky se také aktivně věnuji koučinku lidí.

Mám za sebou MBA, kurzy Mezikulturní komunikace, Emoční Leadership, Coaching kurzy Gestalt Essence a Transforming Gestalt.

Valery Senichev

Je pro mě klíčové podporovat lidi v jejich profesním rozvoji a při hledání smysluplné práce. Zajímá mě, jak se připravit na změny, které přicházejí a jak být spolutvůrcem těchto změn. Mým zaměřením jsou Future skills, kompetence, které budou zapotřebí v nejbližších letech na trhu práce!

Jsem vystudovaný psycholog a kariérový poradce s několikaletou zkušeností. O nových trendech se rád inspiruji v aplikovaném HR výzkumu v ČR a v zahraničí (diverzitní management, vysoce výkonné týmy a leadership) a ze zkušenosti s prací s migranty (podnikatelské projekty a startupy cizinců a Čechů, komunitní práce a dobrovolnictví v integraci cizinců). Nejvíce „jsem se našel“ v práci se zaměřením na profesní rozvoj lidí, Future jobs a práci s diverzitou. Proto jsme s Barborou Seničevou založili platformu Educamp.cz a podíleli se na sekci Future of You na konferenci Future Port Prague 2018.

Absolvoval jsem v doktorském studiu ekonomie a managementu se zaměřením na diverzitní management ve vysoce výkonných týmech a jsem držitelem certifikátu v oblasti řízení rozmanitosti lidí ve firmách - ECQA Diversity Manager.

Ivona Metelková

Mou vášní je objevování jedinečnosti v každém z nás. Věřím, že každý z nás má v sobě potenciál žít šťastný život. Jak v osobním životě, tak v práci. Mám obrovskou radost, když se nám spolu s klientem podaří najít skryté dary (talenty) a plně je rozvinout, překonat osobní bariéry a žít naplněný život.

Vycházím ze své 15leté praxe v oblasti řízení lidských zdrojů v IT společnostech Microsoft, IBM, Systinet, HP, Easy Software (kde jsem také aktivně zaváděla práci s talenty) a personálních agenturách Grafton a Manpower. Mám rovněž 7 let zkušeností na manažerských pozicích (vedení týmu HR specialistů). Vím velmi dobře, jaké potřeby mají společnosti, když potřebují přijmout nové uchazeče, jak s nimi pracují na svých pracovištích, jaké nároky na ně kladou a jak aktivně pracují s jejich talenty a dalším potenciálem.

Mám za sebou Coaching vzdělání u Erickson College - Solution Focused Coaching, Týmový koučink, Rodinný a párový koučink a Koučování na hraně.

Jiří Kryštof Jarmar

Mou vášní je lidský potenciál a mozek - vědecký výzkum, nejnovější technologie a přístupy nám otevírají dveře do budoucnosti. Baví mě spojovat poznání s praxí a to, jak mohou lidé díky vědeckým poznatkům harmonizovat zkušenost s každodenním životem.

Momentálně studuji Biologii na UK se zaměřením na Neurovědy.


© Copyright Jobs2030.com