null

Valery Senichev | Tým

Je pro mě klíčové podporovat lidi v jejich profesním rozvoji a při hledání smysluplné práce. Zajímá mě, jak se připravit na změny, které přicházejí a jak být spolutvůrcem těchto změn. Mým zaměřením jsou Future skills, kompetence, které budou zapotřebí v nejbližších letech na trhu práce!

Jsem vystudovaný psycholog a kariérový poradce s několikaletou zkušeností. O nových trendech se rád inspiruji v aplikovaném HR výzkumu v ČR a v zahraničí (diverzitní management, vysoce výkonné týmy a leadership) a ze zkušenosti s prací s migranty (podnikatelské projekty a startupy cizinců a Čechů, komunitní práce a dobrovolnictví v integraci cizinců). Nejvíce „jsem se našel“ v práci se zaměřením na profesní rozvoj lidí, Future jobs a práci s diverzitou. Proto jsme s Barborou Seničevou založili platformu Educamp.cz a podíleli se na sekci Future of You na konferenci Future Port Prague 2018.

Absolvoval jsem v doktorském studiu ekonomie a managementu se zaměřením na diverzitní management ve vysoce výkonných týmech a jsem držitelem certifikátu v oblasti řízení rozmanitosti lidí ve firmách – ECQA Diversity Manager.

Menu