null

Linda Štucbartová | Tým

Jaký je Váš životní příběh, nejen kariérní, ale i osobní?  Jakým způsobem je možné ve Vašem osobní profilu vystihnout zásadní fakta, doplněné o emoční rovinu a zaujmout posláním?  Propojením všech rovin vzniká unikátní příběh, který dokáže zaujmout ostatní a posílit Vaši osobní značku.
Jsem autorkou tří publikací a více než 300 rozhovorů s významnými osobnostmi z politické, podnikatelské, vědecké či umělecké sféry. Od roku 2012 spolupracuji s titulem Czech and Slovak Leaders Magazine https://www.czechleaders.com/cs/.  Pravidelně přispívám do Deníku N či na portál Info.cz.
V roce 2018 jsem založila firmu Diversio, která propojuje start-upy s korporacemi a projekty z akademické sféry.  V rámci vedení Česko-izraelské obchodní komory se věnuji podpoře česko-izraelských vztahů, pořádám podnikatelské mise do Izraele.
Diverzita pro mne není sloganem, ale hodnotou.  Za více než 15 let profesní kariéry jsem měla možnost poznat prostředí státní správy na Diplomatické akademii Ministerstva zahraničních věcí, soukromé sféry, ať již v rodinné firmě Servodata a.s. nebo v největší korporaci v České republice ŠKODA AUTO.  Pohybuji se i v akademické sféře, kde nyní působím jako členka Rady pro komercializaci Univerzity Karlovy.

V rámci působení ve společnosti ATAIRU, která je hodnocena jako jedna z 10 nejlepších vzdělávacích institucí v Evropě, jsem měla možnost pracovat více než s 1000 klientů na vysokých pozicích.

Kombinací výše uvedených zkušeností a znalosti různých prostředí ve spojení s vášní pro psaní nyní velmi ráda využiji i pro spolupráci v rámci projektu JOBS2030.

Rozhovor vnímám jako skutečný dialog dvou partnerů.  Nejsem investigativním novinářem, zajímá mne Váš příběh.  Nejlepší příběhy nakonec stejně píše život sám.  Bude mi ctí pomoci Vám objevit a společně s Vámi sepsat právě ten Váš.

Menu


Získejte záznamy z webinářů Jobs2030