Hedviga Cebová | Reference

Vďaka programu som sa naučila viac o sebe, svojich talentoch a vášňach, vďaka čomu som si mohla ujasniť to, čo ma baví v mojej súčasnej práci a kam sa uberať  budúcnosti. Svoju energiu tak sústredím na to, čo má pre mňa zmysel a tým ma moja práca baví ešte viac. Viem kde využijem svoje talenty a čomu je lepšie sa vyhnúť, aby som neprežívala zbytočný stres. Po absolvovaní celého programu sa cítim sebavedomejšie a hlavne spokojná s tým čo dokážem a tu sa moja cesta začína. Viem čo chcem a ako začať.

Práca s Ivonou je skvelá. Ivana je výborný posluchač a coach. Rozhovor a zadania vždy dávali zmysel a plnili sa mi s jej vedením jednoducho.

Rovnako mi vyhovovali aj časy stretnutí, dohodnutie bolo velmi flexibílne a Ivona mi venovala tolko času, kolko som potrebovala.

Počas celého programu som sa samozrejme tešila na vstup do VR, kde som si mohla načrtnúť svoje plány a nakopnúť sa v ich realizácii. Celkovo mi tento blok priniesol úplne nový pohľad na vec. Zrazu sa mi zdálo všetko oveľa jednoduchšie.

Menu


Získejte záznamy z webinářů Jobs2030