Práce snů

Aktuální ekonomické změny a vývoj nových technologií zásadně mění trh práce. Tyto změny nejsou zažitostí vzdálené budoucnosti, ale týkají se každého, kdo bude pracovně činný následujících deset a více let. I proto je nejvyšší čas, zamyslet se nad svou pracovní situací právě teď. Nejen s uplatněním v nejbližší budoucnosti Vám pomůže nově vzniklá služba Jobs 2030, která je zaměřena na nalezení správné kariérní cesty, tak abyste byli snáze uplatnitelní i v budoucnosti. Cítíte, že potřebujete změnu? Máte strach z toho, že nevíte, zda Vaše aktuální profese není také ohrožena automatizací? Nebo se „pouze“ cítíte nedocenění a současná práce Vás již nenaplňuje?

Jobs 2030 poskytuje expertní poradenství na základě nejnovějších poznatků. V průběhu svých programů se věnuje každému klientovi zcela individuálně. Za pomoci speciální analýzy nejdříve určí klientovy silné stránky, talenty a oblasti, které klienta dlouhodobě přitahují, a s nimi dále společně pracují. Specialisté na trh práce se pak zaměří na individuální výsledky a pomohou Vám odhalit tu správnou kariérní cestu pro práci snů, aby Vás naplňovala a byla dlouhodobě  udržitelná. Pokud Vás zároveň láká vyzkoušet si některé z nových technologií na vlastní kůži, pak je Jobs 2030 to pravé pro Vás. V rámci tréninkových programů tato služba využívá i virtuální realitu. Není totiž nic lepšího než vyzkoušet si, zda se Vám bude nová činnost jevit jako smysluplná práce i v realitě všedních dnů.

Už jste přemýšleli o své práci snů? Nečekejte na lepší nebo vhodnější zítřky. Pokud cítíte, že potřebujete změnu, pusťte se do ní hned.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami

Menu


Získejte záznamy z webinářů Jobs2030